תקנוני חברה

מה היא הדרך הטובה ביותר להנחיל סדר וארגון בחברה שלכם? איך מנסחים בצורה המדויקת ביותר את תקנון החברה? מה היא התרומה של התקנון למערכת הארגונית? מה הם היתרונות הבולטים והחשובים ביותר של משרד עורכי הדין של עורך הדין מלכא?

כל חברה באשר היא מורכבת מפרטים רבים וכמו כן מיחידים אשר מרכיבים ומובילים את החברה הזו להצלחות או לכישלונות. אחד הדברים המורכבים ביותר היא להפגיש כמה וכמה אנשים לנקודה משותפת ולהסכמה אחת. המקום בו כולם רואים עין בעין את הדרך אליה רוצה להוביל החברה. הדרך הנכונה והיחידה לעשות זאת היא לעגן את כל החוקים והתקנות של החברה אל מסמך מרוכז אחד אשר ישרת בסופו של יום הן את החברה וכמו כן את כל הגורמים העושים במלאכה.

תקנוני חברה הן כאמור סוג של חוקה עבור אותן החברות. תקנוני חברה חשובים מאוד והם מסדירים את מערכת היחסים בין כל הגורמים בחברות השונות כולל כאמור את בעלי השליטה, בעלי המניות וכו'. המטרה העיקרית בניסוח של מסמך כזה הוא כאמור להכיל בו את כל מה שעשוי להוביל לסוג של חיכוך בין הצדדים על מנת שהדברים יהיו ברורים ומובנים לכל הצדדים.

חשוב מאוד לדעת לנסח ולערוך תקנוני חברה מיד בשלבים הראשונים של הקמת החברה. כמו כן חשוב מאוד לדעת ולבחור את הצוות המשפטי המקצועי ביותר לניסוח תקנונים אלו.

עורכי דין חברות? איך בוחרים את משרד עורכי הדין הנכון ביותר עבורכם?

אין ספק כי בבחירת עורכי דין חברות אין להתפשר על פחות מעורכי הדין המובילים ביותר בתחום ייחודי זה. הדרך הנכונה ביותר לבחירה היא כאמור בהתבסס על ניסיונם של לקוחות מרוצים. לרשות משרד עורכי דין זה עומדים עורכי דין מובילים אשר משרתים לאורך שנים ארוכות חברות גדולות ומובילות.

עורך דין הייטק? מה עוד במשרד זה?

מגוון גדול ומרשים ביותר של שירותים תחת קורת גג אחת. בניהולו של עורך הדין בנימין מלכא זכה המשרד להצלחות רבות. תחומי העיסוק של המשרד כוללים בין היתר עורך דין הייטק, עורכי דין העוסקים בדין הפלילי, דיני תעבורה ועוד.
 
 
בנימין מלכא ושות'
משרד עו"ד
לקביעת פגישה מלא פרטיך וניצור קשר בהקדם:
טלפון
072-33-80-523

דוא"ל
binyamin@b-malka.com

כתובת

רחוב הרכבת 58 [מגדל אלקטרה סיטי, קומה 19], תל אביב - יפו 6777016
phone5, phone, contact, telephone, support, call
envelop, envelop, mail, email, contact, letter
location6, location, map, marker, pin

בנימין מלכא ושות' - משרד עו"ד