רישום פלילי בצבא

מה היא המשמעות והחשיבות של הרישום הפלילי? האם רישום פלילי מתקופת הצבא יכול להשפיע גם באזרחות? האם ניתן למחוק רישום פלילי בצבא? מה היא המשמעות של בחירת משרד עורכי הדין המעולה ביותר?

הרי בסך הכל מדובר בכאלו אשר עד לא מכבר עוד ישבו על ספסלי הלימודים ולבשו תלבושת אחידה של בית הספר. תלמידים אלו הופכים להיות לחיילים קרביים או לתומכי לחימה אשר יש על כתפיהם הרבה מאוד אחריות. לא אחת חיילים אלו עושים טעויות כאלו ואחרות אשר בעקבותיהן הם נדרשים לעמוד לדין בבתי המשפט הצבאיים השונים. חיילים אלו כמו לכל אדם באשר הוא, מגיע הייצוג האיכותי והמקצועי ביותר. כזה אשר ידע לבחון את הדברים לעומקם ולהעניק להם את האפשרות האמתית להגן על עצמם כראוי.

רישום פלילי בצבא הוא אינו דבר של מה בכך. לא פעם רישום פלילי בצבא עשוי להשפיע ולהשליך לאחר מכן גם על החיים האזרחיים על כן חשוב מאוד לדעת ולעשות את הצעדים המשפטיים הנדרשים. אין ספק כי הצעד הראשון והחשוב ביותר הוא התקשרות עם המומחים לתחום המשפט הצבאי.

חשוב מאוד לזכור כי על מנת לזכות לייצוג המקצועי ביותר והאיכותי ביותר יש להסתמך על ידע וניסיון. לרשות הצוות המקצועי של משרד עורכי דין זה עומדים טובי המשפטנים אשר ייצגו בעבר חיילים וקצינים רבים בתיקים מורכבים ביותר וזכו להצלחות רבות ולביטול של רישומים פליליים כאלו ואחרים.

עורך דין בענייני צבא? מה המיוחד במשרד עורכי דין זה? כאמור משרד עורכי דין מומחה למגוון תחומים כאשר התחום הצבאי הוא אחד מהם. כמו כן במשרד זה מקפידים מאוד על תודעת שירות גבוהה במיוחד לשביעות רצון מלאה של הלקוחות. טיפול מסור של עורך דין בענייני צבא, ברגישות ובאחריות מלאה לאורך כל הדרך. כמו כן הסבר מפורט לגבי כל שלב ושלב בתהליך.

 מחפשים ייעוץ במקרים של עריקה מהצבא? מה עוד ניתן למצוא במשרד עורכי דין זה?

מבחר גדול של התמחויות הכולל כאמור ליווי של עריקים וטיפול מקצועי במקרים של עריקה מהצבא. כמו כן נושאים ותחומים אחרים כמו התחום האזרחי המסחרי, דיני תעבורה וכו'.
 
 
בנימין מלכא ושות'
משרד עו"ד
לקביעת פגישה מלא פרטיך וניצור קשר בהקדם:
טלפון
072-33-80-523

דוא"ל
binyamin@b-malka.com

כתובת

רחוב הרכבת 58 [מגדל אלקטרה סיטי, קומה 19], תל אביב - יפו 6777016
phone5, phone, contact, telephone, support, call
envelop, envelop, mail, email, contact, letter
location6, location, map, marker, pin

בנימין מלכא ושות' - משרד עו"ד