קנסות תנועה

כל מי שיוצא מידי בוקר לעבודה בכל אזורי הארץ נתקל לוודאי באינפלציית כלי הרכב הנעים על הכבישים. כל כלי רכב כזה הוא פוטנציאל גדול מאוד לביצוע עבירת תנועה. קנסות בגין עבירות תנועה מכל סוג הם הפכו להיות חלק בלתי נפרד מחייהם של הרבה מאוד ישראלים. הקנסות הן רק אפשרות אחת מיני אפשרויות רבות אחרות העומדות בפני האמונים על אכיפת החוק. אולם מה עושים כאשר הקנס אשר קיבלתם אינו מוצדק?

מה היא המשמעות של קנס בגין עבירת תנועה? האם קנס הניתן על ידי שוטר תנועה כזה או אחר היא גזרת גורל? מה עושים במקרה של דו"ח לא מוצדק של שוטר תנועה? איך בוחרים את משרד עורכי הדין שלכם?

זה קורה בכל יום ביומו. רבים וטובים מתלוננים כי אכן עצרו לפני קו העצירה או שעברו באור ירוק על פי החוק ועדיין נרשם להם דו"ח כזה או אחר. לעיתים זווית הראיה של שוטר התנועה אינה נכונה או הרבה מאוד סיבות אחרות אשר גורמות לאותן קנסות תנועה להיות בלתי מוצדקות. קנסות תנועה אלו גורמות לא פעם לעוגמת נפש רבה לנהגים ונהגות רבות שלא בצדק.

חשוב מאוד לדעת כי קנסות תנועה אלו אינן גזרת גורל. ניתן להתמודד עם קנסות אלו ולבטלן. כעת כל מה שהנכם זקוקים לו הוא העורך דין המומחה לתחום חשוב זה.

נהיגה מופרזת? פנו אל המומחים!

חשוב מאוד לזכור כי נהיגה מופרזת נמדדת על ידי מכשירים אלקטרוניים אשר מושפעים השפעות כאלו ואחרות ותנאים משתנים. על כן יתכן מאוד ואכן המכשיר הראה כי נסעתם במהירות מופרזת אך לא כך היה הדבר. יש לשקול כל עבירה לגופה ולבחון את כל הממצאים. למשרד עורכי הדין של עו"ד מלכא יש הרבה מאוד לקוחות מרוצים ונאמנים אשר זכו לזיכויים מרשימים ביותר ולהצלחות בבתי הדין לענייני תעבורה.

זימון לבית משפט תעבורה? התקשרו עכשיו לעורך הדין מלכא! ברגע קבלת זימון לבית משפט תעבורה חשוב מאוד לנקוט במספר פעולות כאשר הראשונה היא יצירת קשר עם העורך דין המקצועי ביותר התחום זה. במשרד זה מקפידים על מקצועיות, אמינות ואחריות מלאה. 
 
 
בנימין מלכא ושות'
משרד עו"ד
לקביעת פגישה מלא פרטיך וניצור קשר בהקדם:
טלפון
072-33-80-523

דוא"ל
binyamin@b-malka.com

כתובת

רחוב הרכבת 58 [מגדל אלקטרה סיטי, קומה 19], תל אביב - יפו 6777016
phone5, phone, contact, telephone, support, call
envelop, envelop, mail, email, contact, letter
location6, location, map, marker, pin

בנימין מלכא ושות' - משרד עו"ד