קנסות תנועה

עורכי דין מתמקצעים בתחומים שונים הנוגעים לעולם המשפט, ומן הסתם עורכי דין לדיני תעבורה הם בין המבוקשים ביותר. מומלץ בכל מקרה של עבירות תעבורה, נהיגה מופרזת, בקשה לביטול פסק דין תעבורה או קנסות תנועה, לפנות לעורך דין מומחה בתחום.

הטיפול המשפטי בתחום קנסות תנועה
במשרדינו, אנו מעניקים ליווי משפטי לאורך כל הדרך לכל מי שנגזר עליו להתמודד עם קנסות תנועה. לעיתים, אותם הקנסות, במקרה ואנו לא משלמים אותם במועד, תופחים ותופחים ומגיעים לסכומים גבוהים ביותר. אולם חשוב לזכור, בעזרתו של עורך דין מומחה לענייני תעבורה, תוכלו להבין טוב יותר את מהותו של הקנס שניתן לכם על ידי המשטרה, ולאחר מכן, תוכלו להגיש לבית המשפט ערעור. גם אין לשכוח, לא מעט פעמים, אותן הקנסות גוררות אחריהן צבירת נקודות חובה.

והיה ואתם סבורים שהקנס ניתן לכם שלא בצדק, לא מומלץ לפעול ללא שיקול דעת ובפזיזות, ולשלם את הקנס מיד. תשלום זה מעיד על כך שבעצם אתם מודים שישנה סיבה מוצדקת להטלת הקנס. אנשים ששילמו כבר קנסות, לא יוכלו לאחר מכן להגיש ערעור לבית המשפט.

חשיבות שכירת שירותיו של עו"ד מומחה בתחום
כל מי שנאשם בעבירת תנועה כזו או אחרת, למשל נהיגה מופרזת או נהיגה בגילופין, או שצבר קנסות תנועה עליו לפנות בהקדם האפשרי לשם קבלת ייעוץ משפטי. בהחלט לא מומלץ להתייצב בבית המשפט אל מול השופט ללא ייצוג של עו"ד הבקיא בכל חוקי ותקנות התעבורה. כאשר עו"ד ייצג אתכם בבית המשפט, העונש שיוטל עליכם, אם יוטל, יכול להיות קל יותר, ניתן להימנע מתשלום קנסות, שלילת רישיון ועד מצבים קיצוניים יותר, כמו מאסר. בנוסף, בעזרת עו"ד מקצועי, תוכלו להגיש בקשה לביטול פסק דין תעבורה, להביא לביטול האישום נגדכם, או במקרה זה ביטול הקנס.

קיבלתם קנס? נהיגה מופרזת? מעוניינים להגיש בקשה לביטול פסק דין תעבורה?
אם קיבלתם מהמשטרה קנס או שמא הואשמתם בעבירת תנועה, או הייתם מעורבים בתאונת דרכים, אתם מוזמנים לפנות בהקדם אל משרד עורכי דין בנימין מלכא ושות', בין המשרדים המובילים בתחומו באזור המרכז, אשר מעסיק את מיטב עורכי הדין בתחום דיני תעבורה.
 
 
 
בנימין מלכא ושות'
משרד עו"ד
לקביעת פגישה מלא פרטיך וניצור קשר בהקדם:
טלפון
072-33-80-523

דוא"ל
binyamin@b-malka.com

כתובת

רחוב הרכבת 58 [מגדל אלקטרה סיטי, קומה 19], תל אביב - יפו 6777016
phone5, phone, contact, telephone, support, call
envelop, envelop, mail, email, contact, letter
location6, location, map, marker, pin

בנימין מלכא ושות' - משרד עו"ד