עו"ד פליליים מובילים

במדינת ישראל יש לא מעט עו"ד פליליים מובילים העוסקים בתחום העבירות הפליליות. אלה הם עורכי דין פלילים שיודעים לייצג את לקוחותיהם נאמנה וללוותם לאורך כל הדרך. במשרד עורכי דין בנימין מלכא ושות', מועסקים עורכי דין פלילים, המשרתים את הלקוחות מתוך מקצועיות, נאמנות לאינטרסים שלהם, ומתן יחס אישי לכל לקוח ולקוח.

ניסיון היא מילת המפתח
במשרד עורכי דין בנימין מלכא ושות' הממוקם בבני ברק, מועסקים עורך דין פלילי נוער, עו"ד פליליים מובילים שצברו ניסיון רב בתחום המשפט הפלילי, ובמהלך הזמן ייצגו לא מעט לקוחות אשר ביצעו עבירות פליליות כאלה ואחרות או הואשמו בביצוען, כולל ייצוג נאשמים במשפטים מורכבים ומסועפים. בשל הידע הרב והניסיון הנצבר, אנו נדע כיצד לטפל בכל תיק ותיק על פי הנסיבות וסוג העבירה, כאשר אנו מלווים את הלקוח לאורך כל ההליך, גם בזמן שהוא נמצא במעצר, לקראת החקירות המשטרתיות, טרם מתן פסק הדין וגם לאחריו. אנו עוסקים בעבירות פליליות מכל הסוגים כמו עבירות מין, רכוש, מרמה, אלימות, סחר בסמים ועוד.

מיהם הלקוחות שלנו?
עורכי הדין יודעים לטפל בכל סוגי הלקוחות המואשמים בעבירה פלילית, יכולים להיות אלה אנשים אשר עברם נקי, ואחרים להם הרשעות פליליות קודמות. כאשר מדובר באנשים להם אין עבר פלילי, עצם המפגש עם רשויות החוק והאשמה בעבירה פלילית, עלול לעורר טראומה לא קטנה, וחששות ממה שצופן להם העתיד. אנשים אלה אינם יודעים להתנהל אל מול רשויות אכיפת החוק בזמן המעצר, אינם יודעים כיצד להתנהל בחדרי חקירות וכל טעות קטנה שלהם, יכולה לעלות להם ביוקר. אנו מייצגים את כל פלחי האוכלוסייה ולרשותנו עומד גם עורך דין פלילי נוער, המטפל בבני נוער להם מיוחסת עבירה פלילית. חשוב לדעת כי בית המשפט מתייחס בצורה שונה לקטינים ולבגירים.

הוגש נגדכם כתב אישום? הוזמנתם לחקירה?
והיה והואשמתם בעבירה פלילית, מצאתם את עצמכם במעצר, או הוגש נגדכם כתב אישום, פנו בהקדם אל משרד עו"ד פליליים מובילים בנימין מלכא ושות'. אנו נעמיד לרשותכם עו"ד פליליים ייצגו אתכם נאמנה, לאורך כל הליך המשפט הפלילי. 
 
 
 
בנימין מלכא ושות'
משרד עו"ד
לקביעת פגישה מלא פרטיך וניצור קשר בהקדם:
טלפון
072-33-80-523

דוא"ל
binyamin@b-malka.com

כתובת

רחוב הרכבת 58 [מגדל אלקטרה סיטי, קומה 19], תל אביב - יפו 6777016
phone5, phone, contact, telephone, support, call
envelop, envelop, mail, email, contact, letter
location6, location, map, marker, pin

בנימין מלכא ושות' - משרד עו"ד