עורכי דין משפט מסחרי

מה היא המיוחדות של משרדו של עורך הדין בנימין מלכא? מה הם סוגי ההתמחויות שניתן למצוא במשרד זה? מי הם הלקוחות הנאמנים והמרוצים של משרד עורכי דין זה? מה היא המשמעות של הטיפול המקצועי בתחום המסחרי?

העולם בו אנו חיים כיום הפך להיות יותר ויותר מסחרי. המדיניות הכלכלית והרעיון הכללי המוביל במדינת ישראל היא כמה שיותר עסקים פרטיים. המסחר המקומי וכמו כן המסחר הבינלאומי מרקיע שחקים. הטכנולוגיה המתקדמת, רשת האינטרנט וכל עניין הגלובליזציה פותח הרבה מאוד אפשרויות בפני רבים וטובים. על כן לא ניתן להישאר מאחור. כל מי שרוצה להצליח חשוב שידע לשחק על פי כללי המשחק. הווה אומר להקיף את עצמכם בטובי אנשי המקצוע מכל התחומים כאשר הייעוץ המשפטי הוא בראש סדר העדיפויות.

עורכי דין משפט מסחרי יהיו שם לצדכם על כל צעד וצעד אשר תעשו או שתשקלו לעשות. עורכי דין משפט מסחרי שבמשרדו של עו"ד בנימין מלכא יהיו שם לצדכם בעריכת חוזים איכותיים, בבדיקת כדאיות של עסקאות, בבחינה מדוקדקת של נכסים ועסקים וכו'. כל מה שנדרש הוא ליצור את ההתקשרות הראשונה עם המומחים למשפט מסחרי של משרד זה.

במשרד עורכי דין משפט מסחרי זה יש את הצוות המקצועי המסור ביותר אשר עושה ימים כלילות על מנת לשמור על האינטרסים של כל לקוח ולקוח. אמינות ואחריות מלאה.

משפט אזרחי מסחרי? למה דווקא עורך הדין בנימין מלכא? עורך הדין בנימין מלכא סיים לימודי משפט אזרחי מסחרי בהצלחה רבה. לאורך כל שנות הפעילות של משרד זה נוספו אל מעגל לקוחות המשרד הרבה מאוד לקוחות מתחומים שונים אשר נהנים מתודעת שירות גבוהה במיוחד וממקצועיות. בין היתר ניתן למצוא לקוחות המגיעים מכל רחבי הארץ ביניהם לקוחות עסקיים גדולים, ארגונים ומוסדות ציבוריים ועוד.

משרד עורכי דין מסחרי? לא רק!

משרד עורכי דין מסחרי זה הלך וגדל עם השנים. בין היתר מטפלים במשרד זה במגוון מרשים של תחומי עיסוק משפטיים כמו: דיני תעבורה, התחום הפלילי, טיפול בענייני לשון הרע והוצאות דיבה, מומחיות בתחום הדין הצבאי וכו'.
 
 
בנימין מלכא ושות'
משרד עו"ד
לקביעת פגישה מלא פרטיך וניצור קשר בהקדם:
טלפון
072-33-80-523

דוא"ל
binyamin@b-malka.com

כתובת

רחוב הרכבת 58 [מגדל אלקטרה סיטי, קומה 19], תל אביב - יפו 6777016
phone5, phone, contact, telephone, support, call
envelop, envelop, mail, email, contact, letter
location6, location, map, marker, pin

בנימין מלכא ושות' - משרד עו"ד