עורכי דין מסחרי

בתחום של משפט אזרחי מסחרי, מי שמייצג את הלקוחות השונים של משרדינו, הם עורכי דין מסחרי. אלה הם אנשי מקצוע המתמחים במגוון תחומים הנוגעים למסחר, כמו מתן ייעוץ מקצועי לחברות, ארגונים ועסקים, עריכת חוזים, עריכת הסכמי שותפויות, הגנה על קניין רוחני וסימני מסחר, הקמה של חברות ופירוקן, ועוד נושאים רבים אחרים הנוגעים לתחום כולל דיני אינטרנט.

משפט מסחרי ואזרחי
משפט אזרחי מסחרי מאגד תחתיו מספר תחומים אשר כולם קשורים בצורה כזו או אחרת לעולם המסחר. על עורכי דין מסחרי לגלות ידע רב והתמצאות בכל התחומים הרלוונטיים, כמו דיני חברות, עריכת חוזים מסחריים הן למגזר הפרטי והן למגזר הציבורי. כל עת בה אדם עומד בפני סגירת חוזה מסחרי, מומלץ לו לשכור את שירותיו של עו"ד מקצועי ועתיר ניסיון העוסק בתחום זה, על מנת לקבל את כל הייעוץ לו הוא נדרש וליווי לאורך כל הדרך. בהחלט לא כדאי לנסח חוזה לבד ולחתום עליו, שכן אדם שאיננו מקצועי לא ידע לנסח חוזה בשפה משפטית, כך שלאחר מכן ניתן גם יהיה לאכוף אותו בבית המשפט ולהגן על האינטרסים של הלקוח. חוזים מסחריים צריכים להיות מנוסחים בצורה מקצועית.

מה תפקידו העיקרי של משפט מסחרי?
עורכי דין מסחרי מייצגים בצורה מקצועית ומהימנה חברות, ארגונים, עסקים או כל גוף אחר לו אופי מסחרי. אנו מטפלים בחוזי התקשרות בין גורמים שונים כאשר אנו משקיעים את כל הידע המקצועי הנצבר בניסוח, שכן לאופן ניסוח החוזה, השלכות פיננסיות. כמו כן אנו מנסחים הסכמי סודיות, הסכמי שיתופיות והסכמי פירוק חברות, מגנים על קניין רוחני וסימני מסחר, עוסקים בהקמתן של חברות ופירוקן, בהסכמי זכיינות, ועוד תחומים רבים אחרים. ככלל, ניסוח טוב ומקצועי של חוזה, יכול לקבוע את מידת הצלחתו של הלקוח בעת תביעה משפטית וסיכויים לקבלת פיצויים בגין הפרת חוזים.

צריכים עזרה בתחום המשפט האזרחי?
תחום המסחר איננו פשוט, לעיתים הוא מורכב מאוד ומסועף, כך שמי שאיננו עוסק בתחום, גם איננו מכיר ומודע לחוקים השונים והתקנות. אנו במשרד עורכי דין בנימין מלכא ושות', עורכי דין מסחרי, מעסיקים את מיטב עורכי הדין המומחים בתחום זה, אשר צברו ניסיון רב והם בעלי ידע נרחב ומקיף בעולם המסחר ודיניו. 
 
 
 
בנימין מלכא ושות'
משרד עו"ד
לקביעת פגישה מלא פרטיך וניצור קשר בהקדם:
טלפון
072-33-80-523

דוא"ל
binyamin@b-malka.com

כתובת

רחוב הרכבת 58 [מגדל אלקטרה סיטי, קומה 19], תל אביב - יפו 6777016
phone5, phone, contact, telephone, support, call
envelop, envelop, mail, email, contact, letter
location6, location, map, marker, pin

בנימין מלכא ושות' - משרד עו"ד