עורכי דין חוזים

עורכי דין חוזים, הינם אנשי מקצוע מתחום המשפט אשר עוסקים ומתמחים בעריכתם של חוזים שונים, כמו חוזים מסחריים ותקנוני חברה, דיני חוזים עבודות ועוד המייצגים נאמנה את האינטרסים של הלקוח שלהם ואת דרישותיו. אנו במשרד עורכי דין בנימין מלכא ושות', מעסיקים את מיטב המשפטנים, עתירי ניסיון מקצועי בתחום זה.

מה נדרש מהסכמים וחוזים?
חוזה שכתוב כנדרש וכראוי ומנוסח משפטית כמתבקש, מגן על זכויותיו המלאות של הלקוח שלנו ומכל ההיבטים. על מנת שהחוזה יחשב כראוי, יש לנסחו בשפה המתאימה, ניסוח נכון של חוזה יכול לשנות את המצב לכאן או לכאן. אנשים אשר אינם בקיאים בתחום דיני החוזים, לא ידעו כיצד לנסח בדרך מקצועית ורהוטה חוזים מסחריים כמו תקנוני חברה, דיני חוזים עבודות  או כל חוזה אחר, אשר אמור להיות ברור ונהיר לכל ושאיננו משתמע לשתי פנים. כאשר החוזה מנוסח כיאות והוא מובן גם לצד שכנגד, בכל מקרה בו הוא יופר, קל יהיה יותר להוכיח זאת בבית המשפט. יש להתייחס בדקדקנות רבה לכל סעיף ותת סעיף. 

מדוע כה חשוב לבחור בעורכי דין חוזים?
למשרד עורכי דין בנימין מלכא ושות', הם עורכי דין חוזים בעלי ניסיון רב בתחום עריכת חוזים וייצוג האינטרסים של הלקוח. אנו לא רק מנסחים את החוזים, אלא מלווים את הלקוחות במהלך ניהול מו"מ אל מול שותפים עסקיים, ודואגים לכך שהחוזה יהיה מנוסח בצורה כזו שניתן יהיה לאכוף אותו בעת הצורך. התחומים בהם אנו עוסקים הם: דיני חוזים עבודות, חוזי השקעות, חוזים בין שותפים, חוזים להקמת עסק, חוזי עבודה, חוזי ניהול, חוזים קניין רוחני, הסכמים בין בעלי מניות, הסכמי ממון, תקנוני חברה ועוד. בנוסף, אנו מייצגים את לקוחותינו בבית המשפט, בעת תביעה בגין הפרת ההסכם או החוזה, דרישה למתן קבלת פיצויים בגין הפרתו, ובתביעות אחרות הנוגעות לתחום.

רוצים לערוך חוזה? פנו אלינו עוד היום!
משרד עורכי דין בנימין מלכא ושות', הוא בין המשרדים המובילים באזור המרכז בתחום עריכת חוזים והסכמים, כאשר המטרה שלנו היא לייצג ולשקף את האינטרסים של לקוחותינו על הצד הטוב ביותר, ולנסח בעבורם חוזה מקצועי שישמש להם כהגנה. פנו אלינו עוד היום לשם קבלת ייעוץ!
 
 
 
בנימין מלכא ושות'
משרד עו"ד
לקביעת פגישה מלא פרטיך וניצור קשר בהקדם:
טלפון
072-33-80-523

דוא"ל
binyamin@b-malka.com

כתובת

רחוב הרכבת 58 [מגדל אלקטרה סיטי, קומה 19], תל אביב - יפו 6777016
phone5, phone, contact, telephone, support, call
envelop, envelop, mail, email, contact, letter
location6, location, map, marker, pin

בנימין מלכא ושות' - משרד עו"ד