עורך דין מחיקת רישום פלילי

כדאי שתדעו שאם יש לכם רישום פלילי מחיקה שלו אינה דבר קל. לכן, אתם מוזמנים בהקדם האפשרי לפנות אל משרד עורכי דין בנימין מלכא ושות' אשר בבני ברק, בין המשרדים המובילים בארץ, וליצור קשר עם עורך דין מחיקת רישום פלילי.

על הליך מחיקת הרשעה פלילית
והיה ונפגשתם בעבר עם רשויות אכיפת החוק, ונפתח לכם רישום פלילי, הדבר עלול להיות בעל השלכות על המשך דרכיכם. למרות שזה מנוגד לחוק, לא מעט מקומות עבודה עדיין דורשים ממועמדים, להוכיח שאין להם רישום פלילי ושהם צחים כשלג. כל אזרח אשר בנקודת זמן כלשהי נפתח לו תיק במשטרה, יהיה בעל רישום פלילי. כעת נשאלת השאלה, כיצד מוחקים אותו? כיצד פותחים דף חדש? האם בכלל אפשר לבצע לרישום פלילי מחיקה?

אילו סוגי תיקים קיימים?
ישנם אנשים להם נפתח תיק במשטרה, אולם הדין עדיין לא התברר, כלומר הנושא נמצא עדיין תחת חקירה. ישנם תיקים סגורים כאשר ניתן כבר גזר דין וכל ההליך המשפטי תם ונשלם. קיימים תיקים שבסופו של דבר המשפט הסתיים ללא הרשעתו של הנתבע, וגם תיקים סגורים, כאשר במקרים הללו, המשפט הסתיים ללא הגשת כתב אישום.

מי יכול לדעת שיש לכם רישום פלילי?
רוב הגורמים אינם אמורים להיות חשופים למידע כה אישי כמו רישום פלילי. אולם ישנם כאלה שלא רק שהם רשאים לדעת אודות הרישום, הם יכולים להשיג את האינפורמציה אודות כל אחד, שכן יש להם גישה למאגרי הנתונים והרישומים. והיה ומעסיק כלשהו דורש מכם להציג בפניו תעודת יושר, כדאי שתהיו ערים לעובדה שבזכותכם להתנגד לכך.

מחיקת הרשעה פלילית
מחיקת הרשעה פלילית זהו נושא מורכב לכשעצמו והוא חייב להיות מטופל על ידי עורך דין מחיקת רישום פלילי. רישום פלילי מחיקה נעשה רק בנסיבות מסוימות ולא תמיד הוא אפשרי, לכן כה חשוב לשכור את שירותיו של עורך דין מחיקת רישום פלילי מקצועי ועתיר ניסיון, שידע היטב מהם הסיכויים למחיקת הרישום הפלילי בהתאם לתיק. ישנם תיקים מורכבים יותר, כמו אלה של אנשים שהואשמו והורשעו, ותיקים פשוטים יותר, כאלה שנסגרו ולא הוגש נגד הנתבע כתב אישום, כל מקרה לגופו.
 
 
 
בנימין מלכא ושות'
משרד עו"ד
לקביעת פגישה מלא פרטיך וניצור קשר בהקדם:
טלפון
072-33-80-523

דוא"ל
binyamin@b-malka.com

כתובת

רחוב הרכבת 58 [מגדל אלקטרה סיטי, קומה 19], תל אביב - יפו 6777016
phone5, phone, contact, telephone, support, call
envelop, envelop, mail, email, contact, letter
location6, location, map, marker, pin

בנימין מלכא ושות' - משרד עו"ד