עוד דיני צבא

איך בוחרים עורך דין המומחה בדיני צבא במקרה של הסתבכות? מה היא המשמעות של בחירת העורך דין האיכותי ביותר עבורכם? מה היא הייחודיות של משרד עורכי הדין של עו"ד בנימין מלכא?

לא אחת מוצאים את עצמם חיילים, קצינים ונגדים עומדים למשפט עקב עבירות כאלו ואחרות. ייצוג בבתי הדין הצבאיים השונים מצריך כאמור את טובי עורכי הדין ובעיקר את אלא אשר בקיאים בכל מה שקשור לדין הצבאי. הדרך הטובה ביותר למצוא עו"ד דיני צבא הנכון ביותר עבורכם הוא כאמור על ידי קבלת חוות דעת של לקוחות אשר הצליחו ובגדול. למשרד עורכי הדין של עורך הדין בנימין מלכא יש רקורד מרשים ביותר של הצלחות בתחום זה.

כמו כן חשוב מאוד לדעת כי מדובר לא פעם בחיילים צעירים אשר עד לא מכבר עוד היו תלמידי שמינית. לא פעם שיקול דעת מוטעה כזה או אחר הן של החיילים הצעירים וכמו כן של המערכת הצבאית עשויים להוביל לכך שחייל עומד לדין. ממש כמו ייצוג וליווי משפטי באזרחות כך גם במערכת הצבאית רשאי החייל לקבל את שירותיו של עורך דין המוסמך לייצג במסגרת הליך פלילי צבאי.

עו"ד דיני צבא בעל ניסיון וידע רב הוא הכרחי כאמור במקרה של העמדה לדין וכמו כן מוטב לפנות אל עו"ד דיני צבא עוד בטרם הועמד החייל לדין. שכן ככל שהליווי והייעוץ המשפטי יגיע מוקדם יותר כך גם הסיכויים להצלחה גדלים.

תביעה נגד הצבא? אל תתפשרו בעניין זה!

יש גם את הצד השני של המטבע. לא אחת מוגשות תביעות כנגד הצבא בכל מיני תחומים. תביעה נגד הצבא הינה תמיד תביעה אשר יש להתמודד אתה האמצעות אנשי המקצוע המעולים ביותר. שכן למערכת המשפטית הצבאית עומדים טובי המשפטנים. עו"ד מלכא יהיה שם למענכם לאורך כל הדרך.

עורכי דין לענייני צבא? מה עוד במשרד עורכי דין זה?

משרד עורכי דין לענייני צבא זה גאה להציג את טובי אנשי המקצוע תחת קורת גג אחת. שיתוף פעולה פורה ביותר בין כל הגורמים לטובתו של כל לקוח ולקוח. בין היתר שירותי עו"ד בתחום האזרחי מסחרי, בדין פלילי ועוד.
 
 
בנימין מלכא ושות'
משרד עו"ד
לקביעת פגישה מלא פרטיך וניצור קשר בהקדם:
טלפון
072-33-80-523

דוא"ל
binyamin@b-malka.com

כתובת

רחוב הרכבת 58 [מגדל אלקטרה סיטי, קומה 19], תל אביב - יפו 6777016
phone5, phone, contact, telephone, support, call
envelop, envelop, mail, email, contact, letter
location6, location, map, marker, pin

בנימין מלכא ושות' - משרד עו"ד