נזקי גוף ותאונות

מנצחים בשבילכם
 
תחום דיני הנזיקין, המעסיק לא מעט עורכי דין, כשמו כן הוא: מטפל בנזקי גוף ורכוש הנגרמים לאדם בעקבות תאונות ומפגעים שונים. עורך דין המתמחה בתחום ידאג להגן על זכויותיכם ולתבוע את הפיצוי המגיע לכם בעקבות הנזק שנגרם לכם במקרים כגון תאונות דרכים (רכבים, אופניים והולכי רגל), תאונות עבודה, רשלנות רפואית, תאונות כתוצאה מנפילות וחבלות בשטחים ציבוריים ועוד.
 
למה חשוב לפנות לעורך דין בדיני נזיקין?
בעיקר כי אם תנסו לנהל את תביעתכם באופן עצמאי סביר להניח שחברת הביטוח תעמיד מולכם סוללת עורכי דין מנוסים שינסו להפחית למינימום האפשרי את הפיצויים המגיעים לכם, ובמקרים אחרים - לשלול לגמרי את טענותיכם לנזק.
כדי שתוכלו להתמודד כראוי אתם חייבים עורך דין מקצועי הבקיא בדיני הנזיקין שיידע להפיק את המרב ולתבוע את הפיצויים המקסימליים המגיעים לכם.
 
על חשיבות הפנייה לעורך דין מתחום הנזיקין
גרמתם או נגרם לכם נזק בגוף או ברכוש? חשוב שתפנו בהקדם האפשרי לעורך דין מנוסה שיכווין אתכם בטרם תיצרו קשר ראשוני עם חברת הביטוח או עם התובע / נתבע.
לא חשוב באיזה נזק או פגיעה מדובר - עורך הדין מתחום הנזיקין יסייע לכם בניהול תביעתכם: מול המעסיק או חברת הביטוח של המעסיק בתאונת עבודה, מול חברת הביטוח בתאונה בה הייתם מעורבים, מול הרשות המקומית במקרה ומעדתם בתחומה בגלל מפגע שבאחריותה, מול בית עסק (מלון למשל) בו נפצעתם ועוד.
 
מהן העלויות של עורך דין בתחום הנזיקין?
אזרחים רבים החוששים לשאת בעלויות הכרוכות בייעוץ משפטי מעורך דין מומחה אינם מודעים לכך כי בתחום הנזיקין שכר הטרחה של עורך הדין נגזר פעמים רבות מהפיצוי שמתקבל בסיום ההליך מול חברת הביטוח, כך שלמעשה הם אינם נדרשים להוציא מכספם בתחילת הדרך בבואם לקבל חוות דעת מקצועית אודות הסבירות לקבלת פיצויים וסיכוייהם בתביעה.
 
נפצעתם בתאונת עבודה? החלקתם בשטח ציבורי או בבית עסק?
כנראה שמגיע לכם פיצוי. צוות עורכי הדין במשרד בנימין מלכא ושות' המתמחה בתחום דיני נזיקין יסייע לכם בניהול התביעה, בהוכחת גרימת הנזק ובאיסוף הראיות. פנו אלינו עוד היום על מנת שנוכל לסייע לכם לזכות בפיצויים הולמים ומקסימליים המגיעים לכם.
 
 
בנימין מלכא ושות'
משרד עו"ד
לקביעת פגישה מלא פרטיך וניצור קשר בהקדם:
טלפון
072-33-80-523

דוא"ל
binyamin@b-malka.com

כתובת

רחוב הרכבת 58 [מגדל אלקטרה סיטי, קומה 19], תל אביב - יפו 6777016
phone5, phone, contact, telephone, support, call
envelop, envelop, mail, email, contact, letter
location6, location, map, marker, pin

בנימין מלכא ושות' - משרד עו"ד