משרד עורכי דין מסחרי

משרד עו"ד בנימין מלכא ושות', הוא גם משרד עורכי דין חברות, המשפטנים שלנו מומחים בדינים השונים הקשורים לתחום המסחר, כמו: דיני חברות, דיני חוזים, הסכמי סחר, הסכמי מכר ועוד, כל הקשור לתחום. 

על המשפט המסחרי
עורכי דין משפט מסחרי עובדים בעבור גופים שונים בעלי מאפיינים מסחריים, פיננסיים או עסקיים. הם מייצגים הן עובדים והן מעסיקים, ומטפלים בנושאים הקשורים לממון, לדיני חברות, שותפויות עסקיות, תוך כדי הענקת שירותי ייעוץ מקצועיים וליווי לאורך כל הדרך. אנו מעסיקים עורכי דין מסחרי מהשורה הראשונה הבקיאים גם בתחום הכלכלי, ולכן ביכולתנו ללוות חברות ועסקים, הן קטנים יותר והן גדולים ולנתב את דרכי התנהלותם. במהלך השנים צבר משרד עורכי דין בנימין מלכא ושות', ניסיון רב בכל הקשור למשפטים מסחריים וייצוג מהימן של לקוחותיו אל מול המעסיקים או העובדים, אל מול שותפים עסקיים, וייצוג לקוחות אשר קשורים באמצעות חוזה לגורם כזה או אחר.

גישת העבודה שלנו
כעורכי דין המהווים צוות משרד עורכי דין מסחרי, אימצנו לעצמנו גישה כוללת, יסודית ורב היקפית ואנו מתייחסים לתחום דיני המסחר לא רק מן הפן המשפטי אלא גם הכלכלי, מה שמצריך ידע הן בתחום הכלכלה והן בתחום החשבונאות. כל זאת על מנת ללוות עסקים בצורה המקצועית ביותר, בין אם מדובר בייעוץ או בין אם מדובר בייצוג משפטי. 

התחומים בהם אנו עוסקים
עורכי דין חברות העוסקים בתחום המשפט האזרחי מסחרי, מטפלים בין היתר בתחומים אלה: עריכת הסכמים, עריכת חוזי מקרקעין, חוזי עבודה, רישום חברות, ליווי צמוד ורציף של כל מי שרוצה להקים עסק חדש, אנו מטפלים במכירות ומיזוגים, מתמחים במתן הגנה על קניין רוחני, הכנת הסכמי וחוזי משקיעים, ואנו גם מלווים את לקוחותינו מול שותפים עסקיים בינלאומיים. 

זקוקים לעזרת משרד עורכי דין מסחרי?
משרד עורכי דין מסחרי בנימין מלכא ושות', הוא בין המשרדים המובילים באזור המרכז, בתחום המשפט המסחרי ובתחומים משפטיים אחרים כמו: דין פלילי, דיני תעבורה, דיני משפחה וגירושין ועוד. כמשרד עורכי דין משפט מסחרי אנו יודעים שזהו תחום מורכב ומסועף, אך לרשותנו עומדים מיטב האמצעים ועורכי דין חברות שיעניקו לכם את הייעוץ והליווי המשפטי המקצועיים והמהימנים ביותר.
 
 
 
בנימין מלכא ושות'
משרד עו"ד
לקביעת פגישה מלא פרטיך וניצור קשר בהקדם:
טלפון
072-33-80-523

דוא"ל
binyamin@b-malka.com

כתובת

רחוב הרכבת 58 [מגדל אלקטרה סיטי, קומה 19], תל אביב - יפו 6777016
phone5, phone, contact, telephone, support, call
envelop, envelop, mail, email, contact, letter
location6, location, map, marker, pin

בנימין מלכא ושות' - משרד עו"ד