משרד עורך דין פלילי

מה היא המשמעות של בחירת עורך דין המתאים ביותר עבורכם בתחום הפלילי? מה היא הדרך הנכונה ביותר להתמודד עם הסתבכות פלילית כזו או אחרת? האם ניתן לבטל רישום פלילי? מי בצוות המקצועי של מדרשו של עו"ד מלכא?

אין ספק כי אחד המקומות הפחות נעימים על פני הפלנטה הוא בית הסוהר. הדרך לשם יכולה לעבור אך ורק לאחר עבירה המוגדרת על פי החוק כעבירה פלילית. במדינת ישראל וכמו כן ברוב המדינות המתוקנות ישנם חוקים ברורים לגבי כל סוגי הפעולות המוגדרות כעבירות. על כן חשוב מאוד לדעת ולבצע את הפעולות הנכונות והנדרשות במקרה וההסתבכות היא הסתבכות פלילית. הפעולה הראשונה והחשובה מכל היא כאמור ליצור קשר, מוקדם ככל הניתן, עם משרד עורכי דין המומחים לתחום הפלילי.

משרד עורך דין פלילי של עורך הדין בנימין מלכא עוסק בתחום הפלילי לאורך שנים ארוכות וזכה להרבה מאוד הצלחות. בין היתר מועסקים במשרד יוקרתי זה צוות איכותי ביותר אשר משתף פעולה לטובתו של כל לקוח ולקוח. חשוב מאוד לדעת כי ההשלכות של עבירות פליליות הן לא רק במקרים של כניסה לבתי הסוהר. כל סוג של רישום פלילי עשוי להוות כתם על עברו של פלוני או אלמוני וגרום לנזקים עתידיים בתחומי חיים רבים אחרים. משרד עורך דין פלילי ידעו למחוק עבורכם את הרישומים הפליליים במקרה הצורך. משרד עורך דין פלילי זה מייעץ, מכוון ומייצג לאורך כל הדרך.

עורכי דין פלילים? משרדו של עו"ד בנימין מלכא לשירותכם!

עורכי דין פלילים הם ללא ספק נדרשים להיות עורכי דין בעלי יכולות רבות מעבר ליכולת המקצועית. במשרד עורכי הדין של עו"ד מלכא תוכלו ליהנות משירות אישי ואחראי. תודעת שירות גבוהה ביותר לשביעות רצון מלאה. בין היתר ניתן למצוא בין לקוחות משרד זה לקוחות עסקיים ופרטיים כאחד.

מחפשים עו"ד פליליים מובילים? פנו אל עו"ד בנימין מלכא!

לאורך שנים עו"ד מלכא נמנה על אותם עו"ד פליליים מובילים בישראל. מוניטין רב ורקורד מרשים של טיפול בתיקים מורכבים ביותר. כמו כן במשרד זה מטפלים בדיני תעבורה, אזרחי מסחרי ועוד. 
 
 
בנימין מלכא ושות'
משרד עו"ד
לקביעת פגישה מלא פרטיך וניצור קשר בהקדם:
טלפון
072-33-80-523

דוא"ל
binyamin@b-malka.com

כתובת

רחוב הרכבת 58 [מגדל אלקטרה סיטי, קומה 19], תל אביב - יפו 6777016
phone5, phone, contact, telephone, support, call
envelop, envelop, mail, email, contact, letter
location6, location, map, marker, pin

בנימין מלכא ושות' - משרד עו"ד