משרד עורך דין פלילי

משרד עורך דין פלילי עוסק בכל תחומי הפלילים הקיימים : תביעה פלילית, בקשה למחיקת רישום פלילי בעקבות התיישנות רישום פלילי ועוד.

הזכות להגנה
על פי החוק כל אדם זכאי לייצוג של עו"ד, אשר יעניק לו את הייעוץ המשפטי המתאים וילווה אותו לאורך כל ההליך. כאשר מדובר על תביעה פלילית, עורכי הדין שלנו ילוו את הלקוחות עוד משלב החקירות המשטרתיות, בזמן המעצר, עוד טרם הוגש כתב האישום, הם מנהלים למען הלקוחות את תיקיהם בבית המשפט, ובעת הצורך, לאחר הקראת גזר הדין, מגישים ערעור. הליווי נמשך לאורך שנים גם לאחר התיישנות רישום פלילי במידה ויש.

מדוע כה חשוב לשכור את שירותיו של משרד עורך דין פלילי?
משרד עורך דין פלילי מייצג קשת רחבה של אוכלוסייה, בין לקוחותיו גם לא מעט אנשים להם כלל אין עבר פלילי והם עשויים למצוא את עצמם נטולי כל אמצעי התמודדות אל מול המערכת המשפטית. יכולים להיות אלה האנשים הנורמטיביים ביותר, שללא כוונת תחילה הסתבכו עם החוק, מה שעלול לפגוע בכל מהלך חייהם ועד לתרחיש הקיצוני ביותר של ישיבה במאסר. המפגש עם רשויות החוק איננו קל, מה עוד שהדין הפלילי הינו מורכב וסבוך. אנשים שאין להם עבר פלילי, בניגוד לאלה שיש להם, אינם בקיאים בתחום, הם אינם מודעים לזכויות שלהם, אינם יודעים כיצד מתמודדים עם חקירות משטרתיות, וכל מילה שלהם במהלך החקירה, יש לה משקל רב והשלכות לעתיד לבוא.

בכל מקרים של תביעה פלילית כגון :  מחיקת רישום פלילי, התיישנות רישום פלילי, יש לשכור את שירותיו של עו"ד, אשר יעניק לחשוד או לנאשם את הייעוץ המשפטי המקיף ביותר בנוגע למקרה שלו. כמו כן, המשפטן יסביר ללקוח כיצד עליו להתנהל בחדרי החקירות, וככלל, כל מקרה לגופו, אנו מעניקים יחס אישי ופרטני לכל לקוח, מייעצים לו ומנווטים אותו על פי נסיבות המקרה.

נפתח לכם תיק פלילי? צרו עמנו קשר עוד היום!
והיה ונפתח כנגדכם תיק פלילי או הואשמתם בעבירה פלילית, אתם מוזמנים עוד היום ליצור קשר עם משרד עורכי דין בנימין מלכא ושות'. במשרדינו עובדים עורכי דין עתירי ניסיון בתחום הדין הפלילי, אשר ילוו אתכם לאורך כל הדרך וייצגו אתכם על הצד המקצועי ביותר בבית המשפט.
 
 
 
בנימין מלכא ושות'
משרד עו"ד
לקביעת פגישה מלא פרטיך וניצור קשר בהקדם:
טלפון
072-33-80-523

דוא"ל
binyamin@b-malka.com

כתובת

רחוב הרכבת 58 [מגדל אלקטרה סיטי, קומה 19], תל אביב - יפו 6777016
phone5, phone, contact, telephone, support, call
envelop, envelop, mail, email, contact, letter
location6, location, map, marker, pin

בנימין מלכא ושות' - משרד עו"ד