לשון הרע עורך דין

מה היא המשמעות של הוצאת הדיבה? מה ניתן לעשות במקרים של לשון הרע? איך ניתן להתגונן במקרים שנתבעתם על הוצאת לשון הרע? מה הם היתרונות החשובים ביותר של משרדו של עורך הדין בנימין מלכא?

אין ספק כי אחת התביעות הפופולאריות ביותר בעת הנוכחית היא תביעת לשון הרע. בימינו לשון הרע עורך דין עסוק עד מאוד בתיקים מסוג זה. שכן אנו מוצאים את עצמנו מוקפים בהרבה מאוד אפשרויות תקשורת החל מרשת האינטרנט המפוארת הכוללת את קבוצות הוואטסאפ השונות, הפייסבוק הטוויטר וכו'. כל אחת מאלה היא ללא ספק פוטנציאל להוצאת לשון הרע שכן מתקיימים בה כל התנאים הנדרשים על פי החוק. ישנם שם הרבה מאוד אנשים אשר נחשפים לאמירות כאלו ואחרות וכמו כן הכתיבה הלא פרונטאלית משחררת הרבה פעמים את כל המחסומים.

מלבד זאת ישנם כמובן את כל העיתונים ושאר האמצעים המאפשרים לומר דברים כאלו ואחרים אשר יכולים להתפרש על ידי הצד השני כלשון הרע. חוקי מדינת ישראל מאפשרים כיום לתבוע לשון הרע עד סך של חמישים אלף ש"ח ללא הוכחת נזק. מה שגורם להרבה מאוד תביעות ולעיתים תביעות שווא.

הרעיון המרכזי של חוק זה הוא לשמור על שמו הטוב של האדם. לשון הרע עורך דין בעל ידע וותק בתחום זה הוא ללא ספק הכתובת היעילה והנכונה ביותר עבור כל אחד אשר נתבע על לשון הרע וכמו כן לשון הרע עורך דין נכון גם עבור אלו אשר מעוניינים לתבוע את עלבונם או את הוצאת דיבתם.

מחפשים עורך דין להוצאת דיבה? נסו את שירותיו של עו"ד מלכא! על מנת לזכות לשירות המקצועי והאישי ביותר חשוב מאוד להסתמך על ידע וניסיון. עורך דין להוצאת דיבה עו"ד מלכא זכה לשבחים רבים והצלחות רבות בתיקים מורכבים ביותר. במשרד זה מקפדים על יחס אישי וליווי צמוד ואחראי לאורך כל הדרך.

כתב הגנה בתביעת לשון הרע? רק עו"ד מלכא!

במשרד זה פועלים במרץ טובי אנשי המקצוע לטובת שביעות רצונו המלאה של כל לקוח ולקוח. בין השאר שירותי עריכת כתב הגנה בתביעת לשון הרע הן לגופים וארגונים גדולים וכמו כן שירות לפרטיים.
 
 
בנימין מלכא ושות'
משרד עו"ד
לקביעת פגישה מלא פרטיך וניצור קשר בהקדם:
טלפון
072-33-80-523

דוא"ל
binyamin@b-malka.com

כתובת

רחוב הרכבת 58 [מגדל אלקטרה סיטי, קומה 19], תל אביב - יפו 6777016
phone5, phone, contact, telephone, support, call
envelop, envelop, mail, email, contact, letter
location6, location, map, marker, pin

בנימין מלכא ושות' - משרד עו"ד