לשון הרע עורך דין

בכל מקרה בו אתם חשים שמישהו הכתים את שמכם ברבים, לשון הרע עורך דין הוא הכתובת.

מה החוק אומר על לשון הרע?
לא כל משהו שלילי או לא מחמיא שמישהו אומר עלינו, נחשב ללשון הרע. על מנת שזהו יהיה המצב, הדברים שנאמרו אודות אדם מסוים זכו לפרסום רב, וכתוצאה מכך נגרם לו נזק או עלול היה להיגרם לו נזק. משמע, נושא הפרסום, ההפצה, הפומביות, הינו קריטי כאן. הפרסום השלילי יכול להתבצע באמצעות אמצעי המדיה השונים או באינטרנט או בכל פלטפורמה אחרת המאפשרת פרסום ברבים.

בנוסף, בעת הוצאת דיבה תביעה, על התובע להוכיח שהנתבע גרם לו לנזק או שעקב מעשיו היה עלול לגרום לנזקים כאלו ואחרים. עם זאת, אין על התובע להוכיח שאכן נגרם נזק, אולם כן לשכנע את בית המשפט בדבר הפוטנציאל. מהצד השני – הנתבע יצטרך להגיש לבית המשפט כתב הגנה בתביעת לשון הרע כנגדו.

קבלו פיצויים מבלי להוכיח נזק
מומלץ שתביעה של לשון הרע עורך דין הוא שיגיש אותה כי זו תביעה ייחודית. בהוצאת דיבה תביעה של התובע אינה צריכה כלל להוכיח נזק כלשהו. ואכן, במקרים רבים שבהם לא הוכחו נזקים לתובע בכל זאת נפסקו לטובתו פיצויים.

מה קורה כאשר מגיעים לעו"ד?
כמו בכל תחום, גם בתחום לשון הרע עורך דין שמתמחה בכך הוא מומלץ. הוצאת דיבה תביעה מטעם התובע מצריכה עורך דין שיבצע שתי פעולות: 1. במקרים בהם נגרם לתובע נזק. אם כן, ייתכן מאוד שיפסקו לטובת התובע פיצויים בגובה הנזק שנגרם לו. 2. במקרים בהם לא נגרם נזק לתובע. או אז תוגש לבית המשפט תביעה לפיצויים מבלי יכולת להוכיח גרימת נזק.
מטעם הנתבע, כאמור יגיש עורך דינו כתב הגנה בתביעת לשון הרע.

נפגעתם מלשון הרע? צרו עמנו קשר עוד היום!
אם נדמה לכם שנפגעתם מלשון הרע או אם אתם זקוקים לכתב הגנה בתביעת לשון הרע, צרו קשר בהקדם עם משרד עורכי דין בנימין מלכא ושות'. משרד זה צבר לעצמו במהלך השנים מוניטין רב ושמו הולך לפניו.  אנו מבטיחים לכל לקוחותינו יחס אישי ושירות מקצועי, יעיל ומהיר, כאשר הלקוח והאינטרסים שלו ניצבים כל העת אל מול עיננו.
 
 
 
בנימין מלכא ושות'
משרד עו"ד
לקביעת פגישה מלא פרטיך וניצור קשר בהקדם:
טלפון
072-33-80-523

דוא"ל
binyamin@b-malka.com

כתובת

רחוב הרכבת 58 [מגדל אלקטרה סיטי, קומה 19], תל אביב - יפו 6777016
phone5, phone, contact, telephone, support, call
envelop, envelop, mail, email, contact, letter
location6, location, map, marker, pin

בנימין מלכא ושות' - משרד עו"ד