ליווי חברות סטארט אפ

משרד עורכי דין בנימין מלכא ושות' הוא משרד עורך דין לחוזים מהמובילים באזור המרכז. המשרד עוסק בין היתר בתחום ליווי חברות סטארט אפ. אנו מעסיקים עו"ד דיני חוזים אשר מלווים חברות סטארט אפ וחברות היי טק לאורך כל הדרך, מייצגים את לקוחותינו ואת האינטרסים העסקיים שלהם נאמנה.

במה מתבטא ליווי של חברות סטארט אפ?
במשרדינו אנו מעסיקים עו"ד דיני חוזים הבקיאים בתחום ליווי חברות סטארט אפ. אלה אנשי המקצוע אשר יסייעו לחברה שלכם לגייס את ההון הנדרש ממשקיעים. באמצעות עורך דין לחוזים תוכלו לחתום על חוזים משותפים אל מול שותפים עסקיים הן בארץ והן בעולם, כאשר המשפטנים שלנו דואגים כל העת לאינטרסים שלכם. אנו גאים לייצג את יזמיה המוצלחים של הארץ ואנו בקיאים לא רק בתחום המשפטי, אלא גם בכלכלה, מסחר ופיננסים, ומכירים היטב את החוקים והתקנות בעולם הסטארט אפ והחוזים המסחריים. במהלך השנים צברנו ניסיון מוכח בגיוס הון ומשקיעים. כמו כן אנו מייצגים גם משקיעים.

כיצד הדבר נעשה בפועל?
במשרד עורכי דין בנימין מלכא ושות', אנו מבצעים ליווי חברות סטארט אפ לאורך כל הדרך באמצעות עורך דין לחוזים, מסייעים להם לגבש ולנסח חוזים בסיוע עו"ד דיני חוזים, ואנו גם מלווים ומדריכים אותם בעת ניהול משא ומתן, כל זאת מתוך הבנה מוחלטת לצרכיה של החברה והאינטרסים שלה. זאת ועוד, אנו מעניקים את כל הייעוץ הנדרש המבוסס על הידע הרב שרכשנו בתחום עולם המסחר, כולל ייעוץ בתחום המיסוי, מציעים מתן הגנה על קניין רוחני, הגנה על פטנטים, ניסוח הסכמי התקשרות, וכל מה שנדרש לחברת סטארט אפ מתחילה.

האם אתם יזמים? הקמתם חברת סטארט אפ?
מדינת ישראל היא אחת המדינות הידועות והמוכרות בעולם, בכל הקשור למספר היזמים החדשים, וחברות הסטארט אפ המוקמות פה, צצות מידי יום כפטריות לאחר הגשם. אולם מטבע הדברים, מדובר בתחום מורכב המערב גורמים רבים -  שותפים, משקיעים, בנקים, קרנות הון סיכון, ואנו כאן על מנת להעניק לכם את הייעוץ והליווי המקצועיים ביותר, או עד הגעתכם להצלחה המיוחלת.
 
 
 
בנימין מלכא ושות'
משרד עו"ד
לקביעת פגישה מלא פרטיך וניצור קשר בהקדם:
טלפון
072-33-80-523

דוא"ל
binyamin@b-malka.com

כתובת

רחוב הרכבת 58 [מגדל אלקטרה סיטי, קומה 19], תל אביב - יפו 6777016
phone5, phone, contact, telephone, support, call
envelop, envelop, mail, email, contact, letter
location6, location, map, marker, pin

בנימין מלכא ושות' - משרד עו"ד