התיישנות פלילי

מה הן האפשרויות העומדות בפני מי שעומד לדין פלילי? מה היא המשמעות של התיישנות רישום פלילי? איך ניתן לדעת האם על העבירה שנעשתה חלה ההתיישנות? מי הם המרוויחים הגדולים מחוק חשוב זה? למה לבחור בשירותי עורך הדין בנימין מלכא?

עבירות פליליות הן לא דבר של מה בכך. כל מי שמורשע בעבירה פלילית כזו או אחרת יודע כי המשמעויות של הרשעה כזו עשויה להשפיע על כל מהלך חייו התקין. רישום פלילי כזה עשוי ללוות אדם כזה או אחר לאורך שנים ארוכות ולהיות כתם אשר מכביד מאוד ההשתלבות וההתמודדות עם החיים שלאחר מכן. כמו כן במקרים הגרועים יותר והקיצוניים יותר עבירות המוגדות כפליליות עשויות להוביל אדם אל מאחורי סורג ובריח.

חוק התיישנות פלילי היא כאמור חלק בלתי נפרד מהאפשרויות העומדות בפני מי שעתיד לעמוד לדין. על מנת לזכות בזיכוי מכל סוג שהוא יש לעשות שימוש בכל מה שהחוק מאפשר. התיישנות פלילי היא כמובן לא תופסת לגבי כל סוגי העבירות אולם במקרים רבים לאותו חוק התיישנות פלילי יש משקל רב אשר יש לדעת לזהות אותו ולעשות בו שימוש במקרה הצורך.
להתיישנות יש משמעות רבה ומחשבה ועמוקה הושקעה מתי כן לאפשר התיישנותו ובאילו מקרים לא ניתן לעשות שימוש בכלי חשוב זה. עורך הדין בנימין מלכא וצוות משרדו יעזרו לכם להתמודד עם כל סוג התמודדות משפטית בתחום הפלילי וכמו כן בעוד תחומים רבים אחרים.

התיישנות רישום פלילי? למה להעדיף את אנשי המקצוע הטובים ביותר?

כאמור על מנת לזכות לשירות המשפטי המקצועי ביותר והראוי ביותר אין להתפשר על ידע וניסיון. לאורך כל שנות הפעילות של משרד עורכי דין זה נוספו אל מעגל הלקוחות המרוצים הרבה מאוד לקוחות הכוללים בין היתר לקוחות עסקיים, חברות וארגונים וכמו כן לקוחות פרטיים.

תביעה פלילית? לא רק!

תחת קורת גג אחת התקבצו טובי עורכי הדין אשר משתפים פעולה לטובת כל לקוח ולקוח של המשרד. תביעה פלילית, טיפול בתביעה בגין הוצאת לשון הרע, תחום התעבורה, טיפול בדין הצבאי, בתחום האזרחי מסחרי ועוד.
 
 
בנימין מלכא ושות'
משרד עו"ד
לקביעת פגישה מלא פרטיך וניצור קשר בהקדם:
טלפון
072-33-80-523

דוא"ל
binyamin@b-malka.com

כתובת

רחוב הרכבת 58 [מגדל אלקטרה סיטי, קומה 19], תל אביב - יפו 6777016
phone5, phone, contact, telephone, support, call
envelop, envelop, mail, email, contact, letter
location6, location, map, marker, pin

בנימין מלכא ושות' - משרד עו"ד