דיני תעבורה


דיני תעבורה
מצילים את עתידכם ורישיונכם
 
נתפסתם נוהגים במהירות מופרזת? יצאתם מחתונה ולא עברתם את בדיקת הינשוף?
רבים מהנהגים אינם עברייני תנועה אך הנסיבות והחוק עלולים לעתים לתפוס אותנו ככאלה. מספיק לשתות כוס בירה אחת מעל המותר, לשכוח לחדש את רישיון הנהיגה או לעבור בטעות קו הפרדה רצוף וגם אנחנו עלולים להיחשב לעברייני תנועה שהפרו את החוק.
 
חלק מהמקרים יסתיימו בקנס ובצבירת נקודות חובה. אך לצערנו, חלק מהמקרים עלולים להסתיים גם בשלילה מיידית של רישיון הנהיגה ובמשפט שאת תוצאותיו אין לצפות.
 
נתפסתם בעבירת תנועה וזומנתם לחקירה או למשפט?
נהגים רבים שביצעו עבירות תנועה כאלו ואחרות הבינו זה מכבר כי הגעה לבית המשפט ללא ייעוץ משפטי הינה בבחינת הימור מסוכן. ייעוץ וייצוג משפטי מעורך דין מנוסה המומחה ובקיא בתחום דיני התעבורה עשויים לשפר משמעותית את מצבכם המשפטי, לסייע בהפחתת חומרת העונש שיוטל עליכם (קנס, תקופת שלילה, מאסר ועוד) ולעתים גם להביא לביטול האישום.
 
הנה כמה דוגמאות בהם יכול לסייע לכם עורך דין המתמחה בתחום דיני התעבורה:
 
נהיגה בשכרות
נתפסתם כשאתם נוהגים תחת השפעת אלכוהול? סביר להניח שהעונש שיוטל עליכם יהיה חמור (שלילת רישיון מיידית ובמקרים מסוימים גם מאסר על תנאי או בפועל). עורך דין המתמחה בדיני תעבורה יסייע לכם להפחית את העונש למינימום האפשרי ולעתים יביא גם לזיכוי מוחלט (למשל באמצעות ערעור על בדיקת השכרות שעברתם וממצאיה).
 
מעורבות בתאונת דרכים
גם אם מדובר בתאונה קלה, ועל אחת כמה וכמה כאשר מדובר בתאונה דרכים קשה עם נפגעים, גם אם אתם הצד הפוגע אך גם כאשר אתם הצד הנפגע - חשוב שתקבלו את הייעוץ המשפטי הטוב ביותר. כזה שיבטיח את זכויותיכם וימנע מכם אישומים מיותרים בעבירות שלא ביצעתם.
 
נהיגה במהירות מופרזת
נתפסתם נוהגים במהירות מופרזת? לרוב תיענשו בקנס (או ברירת משפט) ובצבירת נקודות. במקרים חמורים יותר, בהם מהירות הנהיגה עוברת את ברירת המשפט, ייפסל רישיון הנהיגה שלכם מיידית וקרוב לוודאי שתועמדו לדין. במקרים אלה חשוב שתתייעצו כבר מהרגע הראשון עם עורך דין מנוסה שיוכל להפחית את עונשכם למינימום האפשרי, וגם כאן - לעתים יוכל לבטל כליל את סעיף האישום במקרים בהם ניתן יהיה להוכיח שהבדיקה אינה מהימנה (למשל במקרים יתגלו בעיות אמינות או כשירות במצלמת המהירות שצילמה את רכבכם).
 
הייתם מעורבים בתאונת דרכים? חשודים בעבירת נהיגה חמורה?
אל תהמרו על עתידכם או על רישיונכם. בין אם מדובר בעבירה חמורה ובין אם בעבירת ברירת משפט, חשוב שתתייעצו מוקדם ככל האפשר עם עורך דין מקצועי ומנוסה הבקיא בתחום דיני התעבורה. התקשרו אלינו עוד היום ונעניק לכם את הייעוץ וההגנה המשפטית הטובים ביותר.
 
 
 
בנימין מלכא ושות'
משרד עו"ד
לקביעת פגישה מלא פרטיך וניצור קשר בהקדם:
טלפון
072-33-80-523

דוא"ל
binyamin@b-malka.com

כתובת

רחוב הרכבת 58 [מגדל אלקטרה סיטי, קומה 19], תל אביב - יפו 6777016
phone5, phone, contact, telephone, support, call
envelop, envelop, mail, email, contact, letter
location6, location, map, marker, pin

בנימין מלכא ושות' - משרד עו"ד