דיני הגירה ועובדים זרים


שומרים על זכויות הזרים בישראל

אנו נתקלים בהם בד"כ בגינה הציבורית כשהם מלווים את שכננו הקשיש, במתחם הבנייה הקרוב לביתנו או במסעדה בה אנו סועדים. אלו הם העובדים הזרים, שבלעדיהם תחומים רבים כגון סיעוד, חקלאות ובנייה לא היו מתפקדים בישראל. 
העובדים הללו, המגיעים אלינו ממגוון מדינות ברחבי העולם, מחזיקים באשרות עבודה המאפשרות להם לשהות בישראל ולתרום למשק ולחברה הישראלית במגוון העבודות שהם מבצעים נאמנה: לסייע לשכן הקשיש, לבנות את הבניין שמולכם או לנקות את הכלים במסעדה בה אנו סועדים.

אך מי שומר על זכויותיהם?
לצערנו, אנו עדים לא פעם לסיפורים קשים הקשורים בעובדים זרים ומפורסמים בתקשורת הישראלית. בד"כ מדובר בעובד זר שזכויותיו נשללות ומנוצלות על ידי מעסיקו ולעתים זה עובד זר המבקש מרשויות ההגירה בישראל להשאיר אותו ואת משפחתו בישראל ולבטל את גזירת הגירוש.

במה יסייע לכם עורך דין המתמחה בתחום ההגירה?
תחום דיני ההגירה לישראל מורכב וכולל תחומים רבים הקשורים בבקשות אזרחים זרים לאשרות שונות המאפשרות להם להשתכן ולעבוד בישראל - אם באופן זמני ואם כדרך קבע. בנוסף עוסק התחום בכל הזכויות המוענקות לזרים אלה בעת שהייתם - לתיירים, לסטודנטים, למתנדבים, לבני הזוג ולילדי הזרים, לפליטים, למבקשי מקלט, למומחים ועוד.

גם מעסיקים נדרשים לעתים לסיוע של עורך דין מומחה בדיני ההגירה והעבודה. אם בסיוע בקבלת אשרות עבודה ואם במקרה אחרים כגון עובד שנפצע בתאונת דרכים, בתאונת עבודה ועוד.
 
 
 
בנימין מלכא ושות'
משרד עו"ד
לקביעת פגישה מלא פרטיך וניצור קשר בהקדם:
טלפון
072-33-80-523

דוא"ל
binyamin@b-malka.com

כתובת

רחוב הרכבת 58 [מגדל אלקטרה סיטי, קומה 19], תל אביב - יפו 6777016
phone5, phone, contact, telephone, support, call
envelop, envelop, mail, email, contact, letter
location6, location, map, marker, pin

בנימין מלכא ושות' - משרד עו"ד